Shanghai Feng Yuan brzeszczoty Products Ltd

Wysoka jakość, najlepszy serwis, za rozsądną cenę.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDiamentowe brzeszczoty

Wysokiej sprawności 100KW Indukcyjne urządzenie do ogrzewania urządzeń do hartowania, 360V-520V

Wysokiej sprawności 100KW Indukcyjne urządzenie do ogrzewania urządzeń do hartowania, 360V-520V

  • high efficiency 100KW Induction Heating Equipment Machine For Gear Quenching , 360V-520V
  • high efficiency 100KW Induction Heating Equipment Machine For Gear Quenching , 360V-520V
  • high efficiency 100KW Induction Heating Equipment Machine For Gear Quenching , 360V-520V
 • high efficiency 100KW Induction Heating Equipment Machine For Gear Quenching , 360V-520V

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: GY
  Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS
  Numer modelu: GYS-100AB

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
  Czas dostawy: Zależy od zamówienia i miejsca przeznaczenia
  Zasady płatności: TT
  Możliwość Supply: 500set / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu

  Urządzenia do nagrzewania indukcyjnego o mocy 100 kW

  Szybki podgląd:

  Nazwa

  Urządzenia do nagrzewania indukcyjnego o mocy 100 kW

  Podanie

  Kucie na gorąco, gorące dopasowanie, hutnictwo, wygładzanie powierzchni, spawanie, wyżarzanie

  Siła robocza

  360V-520V

  Wyłączona moc

  100KW

  Rozmiar produktu

  Główna: 790x695x1060mm

  Certyfikat

  CE, SGS, ROHS

  Transformator: 865x420x650mm

  Specyfikacja

  Model

  GYS-100AB (trójfazowe)

  Moc pracy

  360V-520V

  Maksymalny prąd wejściowy

  150A

  Moc wyjściowa

  100KW

  Częstotliwość wahań

  20-50 kHz

  prąd wyjściowy

  400-4000A

  Natężenie przepływu wody chłodzącej

  0,08-0,16Mpa 10L / min

  Punkt ochrony przed wodą

  50 ° C

  rozmiar produktu

  Główna: 790x695x1060mm

  Transformator: 865x420x650mm

  Główne zastosowania:

  1. Urządzenie do ogrzewania indukcyjnego o mocy 100KW do hartowania   Przyjmuje obwód falownika IGBT w połączeniu równoległym, który ma dużą adaptowalność.

  2. Urządzenia do nagrzewania indukcyjnego o mocy 100KW do hartowania   Ma takie cechy, jak wysoka moc, szybkość ogrzewania, wysoka sprawność i łatwość obsługi.

  3. W porównaniu z innymi trybami grzewczymi, może znacznie zwiększyć korzyści ekonomiczne, poprawić jakość nagrzanych przedmiotów, oszczędzić energię i materiały, złagodzić intensywność pracy i poprawić warunki produkcji.

  4. Urządzenie do ogrzewania indukcyjnego o mocy 100 kW   Ma bardzo mały rozmiar, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń produkcyjną 10 razy.

  5. Urządzenie do ogrzewania indukcyjnego o mocy 100KW do hartowania   Jest bezpieczny i niezawodny, nie wymaga urządzeń dziesięć tysięcy napięcia, a tym samym może zapewnić bezpieczną pracę.

  6. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia jest dostępny do 24-godzinnej ciągłej pracy.

  Ogrzewanie (gorące kucie, gorące dopasowanie i hutnictwo)

  Kucie na gorąco ma na celu wytworzenie elementów o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) na inne kształty poprzez prasowanie kucia za pomocą prasy dziurkowanej, kucia lub innych urządzeń, na przykład, gorącemu wytłaczaniu osłony zegarkowej, tarczy zegarkowej, uchwytu , Akcesoria do form, artykuły kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, zapięcie, elementy mechaniczne, blokada z brązu, nity, stalowe kołki i kołki.

  Gorące dopasowanie odnosi się do połączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie w oparciu o zasadę gorącego rozprężania lub gorącego wytopu, w przypadkach, osadzone zgrzewanie miedzi rdzenia chłodnicy komputera z arkuszem aluminiowym i wstęgą głośnika, ze stali i tworzywa sztucznego Rurki, uszczelnienie folii aluminiowej (skórka z zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

  Utylizacja polega głównie na stopieniu metalu w cieczy, stosując wysoką temperaturę, która ma głównie zastosowanie do wytapiania żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku oraz różnych metali szlachetnych.

  Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

  Chłodź na różne narzędzia i narzędzia, takie jak szczypce, klucz, młotek, topór, narzędzia skręcające i ścinanie (ścinanie sadów).

  Chłodzić do różnych akcesoriów samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, trzpień tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wałek ramienia, wał napędowy, mały wałek i widelec.

  Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnie i osie.

  Chłodzić do obrabiarek, takich jak tokarka i szyna prowadząca.

  Chłodzić do różnych części metalowych elementów metalowych i części obrabiarek, takich jak wały, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

  Chłodzić do form mechanicznych, takich jak mała forma, akcesoria do form oraz wewnętrzny otwór formy.

  Spawanie (spawanie lutownicze, lutowanie srebrne i lutowanie twarde)

  Spawanie różnych narzędzi do cięcia sprzętu, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie wiertnicze, piła stopowa, twardy obcinacz stopu, frez, ostrza, narzędzie do planowania i solidny bity centrujący.

  Spawanie różnych gadżetów mechanicznych sprzętowych: Srebrne lutowanie i lutowanie metali tego samego gatunku lub różnych odmian, takich jak toaletka i produkty kuchenne w kuchni, chłodzenie miedzianych okuć, dekoracja lampy, armatura precyzyjna, uchwyt na sprzęt, jajek, stal stopowa i stal , Stali i miedzi oraz miedzi i miedzi.

  Zgniatanie spawanych cząstek jest głównie stosowane do lutowania spawów kołowych, kwadratowych i innych nieregularnych dna garnka. Ma to również zastosowanie do spawania zwykłego lutowanego innych metali.

  Spawanie tarczy grzejnej z elektrycznym czajnikiem ciepłej wody odnosi się głównie do lutowania spawanego płaskiej podstawie ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowych elektrycznych elementów grzewczych o różnych kształtach.

  Wyżarzanie (hartowanie i modulacja)

  Wyżarzanie różnych wyrobów ze stali nierdzewnej, takich jak umywalka ze stali nierdzewnej, wyżarzanie i wytłaczanie, wyżarzanie zagiętej krawędzi, wyżarzanie zlewu, rura ze stali nierdzewnej, naczynia stołowe i kubek.

  Wyżarzanie różnych metalowych elementów, takich jak gałka piłeczki do golfa, cue, mosiężna blokada, metalowa miedziana armatura, uchwyt noża kuchennego, ostrze, aluminiowa patelnia, wiadro aluminiowe, aluminiowe grzejniki i różne wyroby z aluminium.

  Główne cechy:

  1. Urządzenie do ogrzewania indukcyjnego o mocy 100 kW uruchamia obwód falownika IGBT w połączeniu równoległym, co zapewnia dużą adaptowalność.

  2. Urządzenia do ogrzewania indukcyjnego o mocy 100 kW są takie, jak wysoka moc, szybkość ogrzewania, wysoka wydajność i łatwość obsługi.

  3. W porównaniu z innymi trybami grzewczymi, może znacznie zwiększyć korzyści ekonomiczne, poprawić jakość nagrzanych przedmiotów, oszczędzić energię i materiały, złagodzić intensywność pracy i poprawić warunki produkcji.

  4. Urządzenie do ogrzewania indukcyjnego 100KW ma bardzo mały rozmiar, co pozwala oszczędzić przestrzeń produkcyjną 10 razy.

  Urządzenia do ogrzewania indukcyjnego indukcyjnego 5.100KW są bezpieczne i niezawodne oraz nie wymagają urządzeń o napięciu dziesięciu tysięcy, a zatem mogą zapewnić bezpieczną pracę.

  6. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia jest dostępny do 24-godzinnej ciągłej pracy.

  Zasada działania

  Ograniczenie indukcyjne indukcyjne indukcyjne indukcyjne lub nagrzewanie indukcyjne to indukcja elektromagnetyczna. Ma to zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia. Ten rodzaj techniki ogrzewania ma zastosowanie również do przemysłu opakowań (takich jak uszczelnienie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiał półprzewodnikowy (taki jak wytłaczany monokrystaliczny krzem i ogrzane metalowe części do szyb samochodowych).

  Podstawowymi elementami systemu ogrzewania indukcyjnego są cewki indukcyjne, źródło prądu zmiennego i elementy robocze. Cewka indukcyjna może być wykonana w różne kształty, jak na różne podgrzewane przedmioty. Cewka jest połączona ze źródłem zasilania zapewniającym prąd zmienny dla cewki. Prąd zmienny posiadany przez cewkę może wytwarzać zmienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy robocze w celu wytworzenia przepływu wirowego, wymaganego przez ogrzewanie.

  Zalety urządzeń grzewczych indukcyjnych

  1. Szybkie ogrzewanie : minimalna szybkość ogrzewania jest krótszy niż 1 sekunda (szybkość ogrzewania jest dostępna dla regulacji i regulacji).

  2. Szeroki zakres ogrzewania : może być stosowany do ogrzewania różnych części metalowych (wymienić wymienną cewkę indukcyjną na różne przełączniki).

  3. Łatwa instalacja : może być stosowana po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej oraz rury doprowadzającej wodę i rury podnoszącej; Ma mały rozmiar i lekkość.

  4. Łatwa obsługa : możesz nauczyć się obsługi w ciągu kilku minut.

  5. Szybki start : można rozpocząć działanie grzewcze pod warunkiem, że woda i zasilanie są dostępne.

  6. Niskie zużycie energii : w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami o wysokiej częstotliwości w próżni może oszczędzić energię o około 70%. Im mniejsza jest wielkość przedmiotu, tym niższe zużycie energii.

  7. Wysoka skuteczność: ma takie cechy jak jednolite ogrzewanie (ma zastosowanie w celu dostosowania rozstawu cewki indukcyjnej w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wymaganej przez każdą część elementu roboczego), szybkiego nagrzewania i ograniczonego horyzontu oksycznego oraz może chronić przed Wszelkie odpady po wyżarzaniu.

  8. Kompleksowa ochrona: posiada takie funkcje, jak nadciśnienie, nadmierne natężenie prądu, przegrzanie i niedobór wody, a także automatyczna kontrola i ochrona.

  9. Regulowana temperatura : jest stosowana do sterowania temperaturą dla celów prac grzewczych zgodnie z zaprogramowanym czasem ogrzewania i tym samym reguluje temperaturę ogrzewania w określonym punkcie technicznym.

  10. Kompleksowa konstrukcja pełnego obciążenia : może działać nieprzerwanie przez 24 godziny.

  11. Mały rozmiar i lekka waga : ma wagę tylko kilkudziesięciu kilogramów, z tego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie oszczędzić przestrzeń warsztatową.

  12. Eliminacja wysokiego napięcia : nie wymaga transformatora step-up, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięć, a tym samym zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

  Szczegóły kontaktu
  Shanghai Feng Yuan Saw Blades Products Co. ltd
  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty