Shanghai Feng Yuan brzeszczoty Products Ltd

Wysoka jakość, najlepszy serwis, za rozsądną cenę.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAluminium cięcia piły

160KW Indukcyjna maszyna grzewcza do wyżarzania ze stali nierdzewnej

160KW Indukcyjna maszyna grzewcza do wyżarzania ze stali nierdzewnej

  • 160KW Induction Heating Machine for Stainless steel online annealing
  • 160KW Induction Heating Machine for Stainless steel online annealing
 • 160KW Induction Heating Machine for Stainless steel online annealing

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: GY
  Orzecznictwo: CE, SGS , ROHS
  Numer modelu: GY-160AB

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: negotiation
  Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
  Czas dostawy: Zależy od zamówienia i miejsca przeznaczenia
  Zasady płatności: TT
  Możliwość Supply: 500set / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu

  160KW Indukcyjna maszyna grzewcza do wyżarzania ze stali nierdzewnej

  Szybki podgląd:

  Nazwa

  160KW Indukcyjna maszyna grzewcza do wyżarzania ze stali nierdzewnej

  Podanie

  Wyżarzanie ze stali nierdzewnej online

  Siła robocza

  340V-430V

  Wyłączona moc

  160KW

  Rozmiar produktu

  Główna: 1000x695x1100mm

  Certyfikat

  CE, SGS

  Transformator: 870x430x750mm

  Specyfikacja

  Model

  GY-160AB (trójfazowe)

  Siła robocza

  340V-430V

  Maksymalny prąd wejściowy

  240A

  Moc wyjściowa

  160KW

  Częstotliwość wahań

  30-80KHZ

  Prąd wyjściowy

  400-6500A

  Szybkość przepływu wody chłodzącej

  0,08-0,16Mpa 15L / min

  Punkt ochrony temperatury wody

  50 ° C

  Rozmiar produktu

  Główna: 1000x695x1100mm

  Transformator: 870x430x750mm

  Waga netto

  Główny: 155kgs

  Transformator: 95kgs

  Główne cechy:

  1. Urządzenie grzejne indukcyjne o mocy 160KW do wyżarzania ze stali nierdzewnej przyjmuje najbardziej zaawansowane technologie kontroli częstotliwości IOS, IGBT w celu zapewnienia wysokiej wydajności i maksymalnej mocy wyjściowej.

  2. Urządzenie grzejne indukcyjne o mocy 160KW do wyżarzania ze stali nierdzewnej ma stałą funkcję regulacji prądu i mocy, co może znacznie zoptymalizować proces ogrzewania metalu, sprawić, że jest on wydajny i szybki oraz zapewnia najwyższą wydajność produktów.

  3. Urządzenie grzewcze indukcyjne o mocy 160KW do wyżarzania ze stali nierdzewnej ma funkcję trójstopniowego ustawiania czasu, charakteryzującego się chłodzeniem cieplno-cieplnym. Ponadto, w celu zapewnienia samodzielnej regulacji, dostępna jest moc do ogrzewania i ogrzewania, co może ułatwić ogrzewanie i ochronę cieplną, co ma zastosowanie do miejsc wymagających nagrzewania się i powtarzania.

  4. Maksymalnie dziesięć typów zabezpieczeń przed uszkodzeniami i wyświetlanie nadmiernego prądu, nadmiernego napięcia, braku wody i braku fazy może zapewnić większą niezawodność i trwałość.

  5. Jest bezpieczny i niezawodny, nie wymaga urządzeń dziesięć tysięcy napięć, a tym samym może zapewnić bezpieczną pracę.

  6. Kompleksowy projekt pełnego obciążenia jest dostępny do 24-godzinnej ciągłej pracy.

  7. Automat indukcyjny o mocy 160KW dostępny jest do wykrywania temperatury w ultrafiolecie, dzięki czemu możliwe jest automatyczne sterowanie temperaturą, poprawą sprawności cieplnej i uproszczeniem obsługi ręcznej.

  Aplikacje

  1. Ogrzewanie (kucie gorącowalcowe, gorące dopasowanie i hutnictwo)

  Kucie na gorąco ma na celu wytworzenie elementów o określonej temperaturze (różne materiały wymagają różnych temperatur) na inne kształty poprzez prasowanie kucia za pomocą prasy dziurkowanej, kucia lub innych urządzeń, na przykład, gorącemu wytłaczaniu osłony zegarkowej, tarczy zegarkowej, uchwytu , Akcesoria do form, artykuły kuchenne i stołowe, wyroby artystyczne, część standardowa, zapięcie, elementy mechaniczne, blokada z brązu, nity, stalowe kołki i kołki.

  Gorące dopasowanie odnosi się do połączenia różnych metali lub metali z niemetalami poprzez ogrzewanie w oparciu o zasadę gorącej ekspandacji lub gorącego wytopu, na przykład, zgrzewanie miedzi rdzenia chłodnicy komputera z arkuszem aluminiowym i wstęgą głośnika, ze stali i tworzywa sztucznego Rurki, uszczelnienie folii aluminiowej (skórka z zębów), wirnik silnika i uszczelnienie rurowego elektrycznego elementu grzejnego.

  Utylizacja polega głównie na stopieniu metalu w cieczy, stosując wysoką temperaturę, która ma głównie zastosowanie do wytapiania żelaza, stali, miedzi, aluminium, cynku oraz różnych metali szlachetnych.

  2. Obróbka cieplna (hartowanie powierzchni)

  Chłodź na różne narzędzia i narzędzia, takie jak szczypce, klucz, młotek, topór, narzędzia skręcające i ścinanie (ścinanie sadów).

  Chłodzić do różnych akcesoriów samochodowych i motocyklowych, takich jak wał korbowy, korbowód, trzpień tłokowy, koło łańcuchowe, koło aluminiowe, zawór, wałek ramienia, wał napędowy, mały wałek i widelec.

  Różne narzędzia elektryczne, takie jak przekładnie i osie.

  Chłodzić do obrabiarek, takich jak tokarka i szyna prowadząca.

  Chłodzić do różnych części metalowych elementów metalowych i części obrabiarek, takich jak wały, koło zębate (koło łańcuchowe), krzywka, uchwyt i zacisk itp.

  Chłodzić do form mechanicznych, takich jak mała forma, akcesoria do form oraz wewnętrzny otwór formy.

  3. Spawanie (spawanie lutownicze, lutowanie srebrne i lutowanie twarde)

  Spawanie różnych narzędzi do cięcia sprzętu, takich jak narzędzie diamentowe, narzędzie ścierne, narzędzie wiertnicze, piła stopowa, twardy obcinacz stopu, frez, ostrza, narzędzie do planowania i solidny bity centrujący.

  Spawanie różnych gadżetów mechanicznych sprzętowych: Srebrne lutowanie i lutowanie metali tego samego gatunku lub różnych odmian, takich jak toaletka i produkty kuchenne w kuchni, chłodzenie miedzianych okuć, dekoracja lampy, armatura precyzyjna, uchwyt na sprzęt, jajek, stal stopowa i stal , Stali i miedzi oraz miedzi i miedzi.

  Zgniatanie spawanych cząstek jest głównie stosowane do lutowania spawów kołowych, kwadratowych i innych nieregularnych dna garnka. Dotyczy również spawania zwykłego lutowanego innych metali.

  Spawanie tarczy grzejnej z elektrycznym czajnikiem ciepłej wody odnosi się głównie do lutowania spawanego płaskiej podstawie ze stali nierdzewnej, blachy aluminiowej i rurowych elektrycznych elementów grzewczych o różnych kształtach.

  4. Wyżarzanie (hartowanie i modulowanie)

  Wyżarzanie różnych wyrobów ze stali nierdzewnej, takich jak umywalka ze stali nierdzewnej, wyżarzanie i wyciskanie, wyżarzanie zagiętej krawędzi, wyżarzane umywalka, rura ze stali nierdzewnej, naczynia stołowe i kubek.

  Wyżarzanie różnych metalowych przedmiotów, takich jak gałka piłeczki do golfa, cue, mosiężna blokada, metalowe wyposażenie miedziane, uchwyt na noże kuchenne, ostrze, aluminiowa patelnia, wiadro aluminiowe, aluminiowe grzejniki i różne wyroby z aluminium.

  Zasada działania

  Ograniczenie indukcyjne indukcyjne indukcyjne indukcyjne lub nagrzewanie indukcyjne częstotliwościowe to metoda ogrzewania materiałów metalowych poprzez przekształcanie zasilania częstotliwościowego w energię o określonym zakresie na podstawie indukcji elektromagnetycznej. Ma to zastosowanie głównie do obróbki metali na gorąco, obróbki cieplnej, spawania i topienia. Ten rodzaj techniki ogrzewania ma zastosowanie również do przemysłu opakowań (takich jak uszczelnienie folii aluminiowej stosowanej w medycynie i przemyśle spożywczym), materiałów półprzewodnikowych (takich jak wytłaczany krzem monokrystaliczny i ogrzewane metalowe elementy mocujące do szyb samochodowych).

  Podstawowymi elementami systemu ogrzewania indukcyjnego są cewki indukcyjne, źródło prądu zmiennego i elementy robocze. Cewka indukcyjna może być wykonana w różne kształty, jak na różne podgrzewane przedmioty. Cewka jest połączona ze źródłem zasilania zapewniającym prąd zmienny dla cewki. Prąd zmienny posiadany przez cewkę może wytwarzać zmienne pole magnetyczne przechodzące przez elementy robocze w celu wytworzenia przepływu wirowego, wymaganego przez ogrzewanie.

  Zalety urządzeń grzewczych indukcyjnych

  1. Szybkie ogrzewanie : minimalna szybkość ogrzewania jest krótszy niż 1 sekunda (szybkość ogrzewania jest dostępna dla regulacji i regulacji).

  2. Szeroki zakres ogrzewania : może być stosowany do ogrzewania różnych części metalowych (wymienić wymienną cewkę indukcyjną na różne przełączniki).

  3. Łatwa instalacja : może być stosowana po podłączeniu do źródła zasilania, cewki indukcyjnej oraz rury doprowadzającej wodę i rury podnoszącej; Ma mały rozmiar i lekkość.

  4. Łatwa obsługa : możesz nauczyć się obsługi w ciągu kilku minut.

  5. Szybki start : można rozpocząć działanie grzewcze pod warunkiem, że woda i zasilanie są dostępne.

  6. Niskie zużycie energii : w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami o wysokiej częstotliwości w próżni może oszczędzić energię o około 70%. Im mniejsza jest wielkość przedmiotu, tym niższe zużycie energii.

  7. Wysoka skuteczność: ma takie cechy jak jednolite ogrzewanie (ma zastosowanie w celu dostosowania rozstawu cewki indukcyjnej w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wymaganej przez każdą część elementu roboczego), szybkiego nagrzewania i ograniczonego horyzontu oksycznego oraz może chronić przed Wszelkie odpady po wyżarzaniu.

  8. Kompleksowa ochrona: posiada takie funkcje, jak nadciśnienie, nadmierne natężenie prądu, przegrzanie i niedobór wody, a także automatyczna kontrola i ochrona.

  9. Regulowana temperatura : jest stosowana do sterowania temperaturą dla celów prac grzewczych zgodnie z zaprogramowanym czasem ogrzewania i tym samym reguluje temperaturę ogrzewania w określonym punkcie technicznym.

  10. Kompleksowa konstrukcja pełnego obciążenia : może działać nieprzerwanie przez 24 godziny.

  11. Mały rozmiar i lekka waga : ma wagę tylko kilkudziesięciu kilogramów, z tego ograniczona powierzchnia podłogi może skutecznie oszczędzić przestrzeń warsztatową.

  12. Eliminacja wysokiego napięcia : nie wymaga transformatora step-up, który może wytworzyć około dziesięć tysięcy napięć, a tym samym zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

  Szczegóły kontaktu
  Shanghai Feng Yuan Saw Blades Products Co. ltd
  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty